Helaas kwam dit jaar de berichtgeving dat het weekend van het varken dit jaar niet doorgaat. Gelukkig hebben enkele varkenshouderijen in Nederland toch besloten om dit weekend de deuren te openen voor bezoekers.
Op zondag 11 september 2016 openen Kees en Wilma van der Meijden-Welvaarts de deuren van hun zichtstal en boerderij terras, zij stellen hun locatie ter beschikking tijdens deze dag. Vrijwilligers zullen vragen beantwoorden en uitleg geven aan een ieder die varkens wil komen kijken. Het zal eenleuke maar vooral leerzame dag worden voor jong en oud.
Ook zal er een brunch (vanaf 10:00 tot 11:00) georganiseerd worden tegen betaling van €5,00. Tijdens de brunch zal er een leuke activiteit plaats vinden.
Aanmelden voor een heerlijke brunch? Stuur een e-mail naar info@bijons-spoordonk.nl. Wilt u zo vriendelijk zijn om in een bericht aan te geven met hoeveel personen je wenst te komen?
http://www.bijons-spoordonk.nl/index.html